O Nas

Nasza historia

Na początku zaczynaliśmy jako firma stricte marketingowa. To na tym etapie naszej działalności zdobyliśmy spore doświadczenie w prowadzeniu biznesów oraz dążeniu do ich rozwoju. Dzięki naszemu wsparciu wiele firm mogło się dalej rozwijać i zwiększać swoje zyski. Jednak pomimo tego część firm, w różnych okolicznościach musiało zakończyć swoje działania. Widzieliśmy, że nasi klienci potrzebują czegoś więcej niż tylko wsparcie marketingowe.

Kolejną kwestią, która była niezwykle ważna aby pchnąć naszych klientów naprzód było wsparcie finansowe. To dzięki niemu wiele firm, którymi się zajmowaliśmy mogły przetrwać na rynku, a teraz odnosić coraz większe sukcesy. Niestety wielu sytuacji jako przedsiębiorca nie jesteś w stanie przewidzieć – są niezależne od Ciebie na przykład epidemia, która sparaliżuje całą gospodarkę i pozbawi Cię większości klientów, a więc i przychodu.

Dzięki naszym ubzpieczeniom i nieustannemu analizowaniu sytuacji finansowej naszych klientów są oni spokojniejsi o swoją przyszłość. W momencie, w którym Twój biznes straci na chwilę płynność finansową nic się nie dzieje i dalej możesz funkcjonować. W normalnych warunkach taka sytuacja wywołałaby sporą panikę i mogłaby być przyczyną, przymusem zamknięcia Twojej firmy.

Nasza misja

Wspierać biznes w jego rozwoju i chronić go przed bankructwem.

Biznes

Chcemy rozwijać biznesy naszych klientów i dążyć do tego aby ich firmy były jak najlepiej rozwinięte.

Marketing

Marki naszych klientów powinny być jednymi z bardziej rozpoznawalnych na ich rynkach. Chcemy aby były wschodzącymi gwiazdami.

Wyższa sprzedaż

Realizacja naszych celów nie może się odbyć bez zwiększenia sprzedaży i dochodów z prowadzenia działalności. Wspierane przez nas firmy powinny przynosić zyski maksymalnie w ciągu 3 miesięcy od podjęcia współpracy.

Wyższa satysfakcja

Nasze działania muszą przynosić satysfakcję klientom firm, które obsługujemy. Realizować firmowe cele można na różne sposoby, ale dla nas zadowolenie konsumentów jest szczególnie istotne.

Poznaj nasz zespół

To ci ludzie pracują nieustannie na sukces naszych klientów.

Masz jakieś pytania?

Najprostszym sposobem na znalezienie odpowiedzi jest bezpośredni kontakt z nami.

Przewiń do góry