Obsługa prawna firm – pomoc prawna w biznesie

Radcy prawni i adwokaci oferujący usługę, jaką jest pomoc prawna w biznesie, posiadają bardzo duże doświadczenie, jeśli chodzi o obsługę prawną podmiotów, w szczególności takich, które prowadzą działalność gospodarczą. Już od kilku lat firma ze strony internetowej https://www.smr-law.at/pl/kontakt/ zajmuje się obsługą i świadczy pomoc prawną dla indywidualnych przedsiębiorców, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, spółdzielni mieszkaniowych, innego rodzaju spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, stowarzyszeń oraz fundacji. Nasze usługi to nie tylko pomoc w sprawach organizacyjno-prawnych, ale i również w sprawach gospodarczych. Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby zrozumieć potrzeby wszystkich naszych klientów, proponując różnego rodzaju rozwiązania prawne, które są bezpośrednio dostosowane do ich najskrytszych potrzeb.

W naszej ofercie znajduje się m.in. usługa kompleksowej obsługi prawnej firm, spółdzielni (w tym również mieszkaniowych), spółek, stowarzyszeń, fundacji itp. Zajmujemy się przygotowywaniem treści znajdujących się w regulaminach wewnętrznych i zewnętrznych, sporządzamy także różnego rodzaju umowy, dajemy również możliwość reprezentowania interesów klienta podczas toczących się w sądzie rozpraw. Udzielamy profesjonalnego i opartego na wieloletnim doświadczeniu doradztwa w różnego rodzaju sytuacjach.  

Profesjonalna pomoc prawna

Usługi świadczone spółkom, firmom, spółdzielniom, fundacjom, wspólnotom mieszkaniowym oraz stowarzyszeniom, zapewniają profesjonalną obsługę, która jest wykonywana nie tylko szybko, ale i również efektywnie, nieustannie zachowując najwyższy poziom.

W ramach naszej stałej obsługi prawnej oferujemy tym podmiotom ekspresową pomoc prawną zarówno przez kanał e-mail, jak i również telefonicznie.  

Obsługa prawna w językach obcych

Nasi prawnicy biegle posługują się językami obcymi, przez co jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko pomoc w języku polskim, ale i również w innych językach.

Obsługa prawna, która oferowana jest przez naszą kancelarię, obejmuje m.in. wszystkie kwestie prawne, które są związane z rozpoczęciem, prowadzeniem i zamknięciem działalności gospodarczej, w tym, np.:

  • Otwieranie spółek i spółdzielni, stowarzyszeń oraz fundacji, w tym również sporządzanie umów, a także statutów, w tym rejestrację założonych podmiotów w odpowiednich rejestrach, 
  • bieżącą obsługę oraz doradztwo prawne takie, jak:

 – przygotowywanie umów, w tym umów dostawy, dzierżawy, najmu, sprzedaży, zamiany, umów pożyczki, agencyjnych, umów o roboty budowlane, umów o świadczenia usług, umów zlecenia i o dzieło, poręczeń oraz różnego rodzaju ugody;

 – przygotowywanie oświadczeń, które obejmują np. wypowiedzenie lub odstąpienie od umów,

 – przygotowywanie opinii prawnych, które obejmują  m.in. analizę zagadnień i regulacji prawnych oraz rekomendacje odnoszące się do dalszych działań;

 – przedstawianie sądowych oraz urzędowych interpretacji, a także wykładni przepisów prawa;

 – obsługę prawną, polegającą na łączeniu, podziale i przekształcaniu podmiotów gospodarczych,

Obsługa prawna firm – pomoc prawna w biznesie
Przewiń do góry