Organizujemy wyjazd integracyjny

konferencja

Jeżeli widzimy, że nasi pracownicy ostatnio stracili swój pierwotny zapał i motywację, a ich działania są coraz mniej wydajne i coraz mniej efektywne, pozwólmy im trochę odpocząć i sami stwórzmy im do tego dogodne warunki. W tym celu starajmy się regularnie organizować wyjazdy integracyjne w Beskidach, zawsze pamiętając o tym, by odpowiednio je przygotować.

Najpierw powinniśmy wybrać optymalne miejsce dla takiego integracyjnego wyjazdu. Na pewno nie powinien się on odbyć w naszym stałym miejscu pracy. Oczywiście moglibyśmy zorganizować wyjazd w tej samej miejscowości, w której na co dzień żyjemy, na czym na pewno zdołalibyśmy trochę zaoszczędzić, ale nie jest to jednak najlepsza opcja z możliwych. Zazwyczaj ciekawsze i atrakcyjniejsze dla samych pracowników są imprezy, które odbywają się w niestandardowych lokacjach, do jakich na co dzień nie mają oni dostępu. Świetny wybór to chociażby góry, jak hotel w górach. Wszyscy je lubią i niemalże wszyscy czują się dobrze w ich otoczeniu. A w tym przypadku mamy o tyle łatwo, że bez trudu znajdziemy dobry hotel z salą konferencyjną właśnie w górach – niekoniecznie w samym Zakopanem, ale np. w Szklarskiej Porębie czy Karpaczu. Koniecznie pomyślmy też o tym, czy wybrane przez nas miejsce pasuje do ogólnego charakteru wydarzenia. Jeżeli tym wydarzeniem ma być po prostu standardowa konferencja, być może nie musimy wcale wyjeżdżać na nią od razu nad morze.

Druga ważna rzecz – atrakcje. Gdy miejsce zostanie już wybrane i będziemy go pewni, przejdźmy do ustalania planu całego wydarzenia. Nie możemy zostawić pracowników samym sobie. To my musimy zorganizować ich wolny czas, aby jak najlepiej wykorzystać wszystkie dni czy godziny wyjazdu. Impreza firmowa w górach może łączyć w sobie i zwykłe przyjemności bądź rozrywkę, i pracę. Ustalmy sobie, że w godzinach porannych i przedpołudniowych zajmujemy się konferencjami i spotkaniami z klientami, by cały wieczór poświęcić już na czystą zabawę. Częstymi atrakcjami na wyjazdach integracyjnych są różnego rodzaju kursy, zabawy sportowe czy np. paintball. Możemy też zapytać wcześniej pracowników, co oni sądzą na temat podobnych rozrywek.

Organizujemy wyjazd integracyjny
Przewiń do góry