Założenie spółki w Hiszpanii w branży beauty – jak to zrobić?

Hiszpania to kraj zamieszkiwany przez 46,2 mln osób i zajmujący powierzchnię 504 782 km². Jest drugim po Niemczech najludniejszym państwem członkowskim Unii Europejskiej. Hiszpańska konstytucja z 1978 r. ustanowiła Hiszpanię monarchią konstytucyjną z demokracją parlamentarną. Hiszpańska konstytucja z 1978 r. została zmieniona w 2011 r., aby umożliwić obywatelom spoza Hiszpanii zasiadanie w hiszpańskim parlamencie, na co wcześniej nie pozwalano. Hiszpania jest członkiem Unii Europejskiej od 1986 roku i używa euro jako swojej oficjalnej waluty, która zastąpiła ich starą walutę – w 2002 roku. Stolicą Hiszpanii jest Madryt, a językami urzędowymi są kastylijski (hiszpański) i kataloński (kataloński). Dziś porozmawiamy więcej na tematy, takie jak założenie spółki w Hiszpanii w branży beauty. Wbrew powszechnie powielanej opinii ten proces nie jest bardzo skomplikowanym. Mamy nadzieję, że bez większego problemu znajdziesz dla siebie odpowiednie rozwiązania.

Założenie spółki w Hiszpanii w branży beauty – krok po kroku

W tym artykule omówimy kroki, które są niezbędne do założenia spółki w Hiszpanii w branży beauty. Po pierwsze — znajdź biuro. Pierwszym krokiem jest znalezienie miejsca do pracy, które można wynająć lub kupić. Powinien być zlokalizowany w dobrej lokalizacji dla Twojej firmy i powinien mieć wystarczająco dużo miejsca dla Twoich pracowników i klientów. Ceny wynajmu różnią się w zależności od lokalizacji i wielkości biura, ale można znaleźć niedrogie biura, jeśli dobrze się poszuka. Po drugie — zarejestruj się u władz lokalnych. Zanim będziesz mógł rozpocząć pracę w Hiszpanii, musisz zarejestrować się w lokalnych władzach, aby uzyskać numer NIE (Número de Identificación de Extranjeros).

Ten numer pozwoli Ci otworzyć konto bankowe, zarejestrować się. Jeśli myślisz o założeniu firmy w Hiszpanii, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to skontaktować się z hiszpańską administracją podatkową i celną (Agencia Tributaria). Udzielą Ci informacji na temat różnych rodzajów struktur firmy dostępnych w Hiszpanii. Najpopularniejszym typem struktury firmy jest Sociedad Anonima (SA) lub Sociedad Anónima Abierta (SABA). Hiszpania jest jednym z najpopularniejszych krajów europejskich do zakładania firmy.

Zajmuje 12 miejsce na świecie pod kątem rozpoczęcia działalności gospodarczej. Oferuje przedsiębiorcom szereg korzyści, w tym niskie podatki i niskie koszty administracyjne. Mamy nadzieję, że znajdziesz pomoc w zakresie założenia spółki w Hiszpanii i dowiesz się na czym polega rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Hiszpanii. Jest wiele kroków, które należy wykonać, aby założyć firmę w Hiszpanii. Zostanie wydany CI certyfikat rejestracyjny, który będzie stanowić dowód, że firma istnieje w Hiszpanii. Następnie należy złożyć wniosek o numer identyfikacyjny w hiszpańskim urzędzie podatkowym (AEAT). Numer ten będzie używany przez wszystkie organy podatkowe i inne instytucje publiczne w kontaktach z Twoją firm

Założenie spółki w Hiszpanii w branży beauty – jak to zrobić?
Przewiń do góry